RX FINANCE
Ing. Zuzana Bernasová

Ing. Zuzana Bernasová Hypoteční poradce

Kontaktovat Ing. Zuzana Bernasová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 87226154.

Reference klientů

Dobrý den, nevím jak se taková reference píše, ani jestli se píše na někoho nebo pro někoho, ale stejně se do něčeho takového pustím: tak za 1. je mi skoro 54 let, jedna manželka a tři děti, za 2. mám (měli jsme) dluh na hypotéce u Čs spořitelny, za 3. chodím do docela běžného zaměstnání a za 4. jsem si vymyslel (proti vůli choti) další hypotéku a obrátil se na rodinného finančního poradce a ten povídá: ,, milej Kubo, já už to nedělám, ale pošlu ti kontakt na senzační pani, která pro mě takovýhle věci dělá". A poslal mi kontakt na paní Zuzanu Bernasovou. Reagovala okamžitě a střelhbitě, vyzpovídala mě po telefonu, zadala srozumitelné úkoly, provedla mě všemi úskalími, leccos udělala za mne, hasila rozpáleného makléře a málem i manželku, byla stále pohotová a stále profesionálně věcně  a konstruktivně dobře naladěná. Takový hypoteční přítel na telefonu. Zkrátka moc a velmi veleděkuji a doporučuji všem všemi deseti.

Paní Bernasová mi pomáhala získat výhodnou hypotéku na byt, což se i v době velkého přetížení banky podařilo a vše proběhlo bez problémů. Komunikace byla vždy příjemná, rychlá a věcná. Spolupráci doporučuji a děkuji za vše.

Paní Ing. Zuzana Bernasová nám pomáhá s vyřizováním všech finančních záležitostí ohledně financování našeho nového bydlení- koupě pozemku, zařizování nového hypotečního úvěru na dům i stávajícího hypotečního úvěru na byt. Rádi bychom vyjádřili s její prací a pomocí naprostou spokojenost. Je vždy milá, ochotná, můžeme se na ni obrátit i mimo pracovní dobu, a hlavně umí dobře poradit a vše, co potřebujeme, vyřídí rychle a k naší úplné spokojenosti. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Spolupráce s paní Ing. Zuzanou Bernasovou mě moc mile překvapila – profesionální a zároveň lidský přístup. Její úžasná trpělivost. Vyslechla si nás s manželem a poté nám sdělila naše možnosti a všechny naše dotazy zodpověděla do té míry, že už ve vzduchu nevisely žádné otazníky. Je to člověk na správném místě. Děkujeme!

Kontaktní formulář

*
*
*
*
phone: lname: