RX FINANCE
Ing. Zuzana Bernasová

Ing. Zuzana Bernasová Hypoteční poradce

Kontaktovat Ing. Zuzana Bernasová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 87226154.

Reference klientů

Paní Bernasová mi pomáhala získat výhodnou hypotéku na byt, což se i v době velkého přetížení banky podařilo a vše proběhlo bez problémů. Komunikace byla vždy příjemná, rychlá a věcná. Spolupráci doporučuji a děkuji za vše.

Paní Ing. Zuzana Bernasová nám pomáhá s vyřizováním všech finančních záležitostí ohledně financování našeho nového bydlení- koupě pozemku, zařizování nového hypotečního úvěru na dům i stávajícího hypotečního úvěru na byt. Rádi bychom vyjádřili s její prací a pomocí naprostou spokojenost. Je vždy milá, ochotná, můžeme se na ni obrátit i mimo pracovní dobu, a hlavně umí dobře poradit a vše, co potřebujeme, vyřídí rychle a k naší úplné spokojenosti. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Spolupráce s paní Ing. Zuzanou Bernasovou mě moc mile překvapila – profesionální a zároveň lidský přístup. Její úžasná trpělivost. Vyslechla si nás s manželem a poté nám sdělila naše možnosti a všechny naše dotazy zodpověděla do té míry, že už ve vzduchu nevisely žádné otazníky. Je to člověk na správném místě. Děkujeme!

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fname: lname: fullname: