RX FINANCE
Vratislav Donát

Vratislav Donát Hypoteční poradce

Jazyky
Kontaktovat Vratislav Donát je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 71366504.

Informace o poradci

Ve své praxi se nejvíce zaměřuji na financování developerských projektů, tj. bytů v novostavbách. Rád Vám ale pomohu i s vyřízením úvěru na pořízení starší nemovitosti nebo pozemku, na výstavbu či rekonstrukci nebo vyřeším refinancování Vaší stávající hypotéky. V hypotečním prostředí se pohybuji již od roku 2004 a za svou 18letou kariéru jsem zpracoval již přes 1 200 hypoték v celkovém objemu přesahujícím 3,6 miliardy korun.

  

Reference klientů

I really enjoyed our collaboration and very much appreciate your work & help in getting the Ceska Sporitelna contract done, my wife and I are very thankful for your excellent professional work. Finally, it's the Christmas holidays, wish you and your family, friends, and loved ones a nice & comfortable time, also good luck and fresh energy for the new year

S hypotečními službami pana Vratislava Donáta jsme byli velmi spokojeni. Pan Donát je zkušený, proaktivní, komunikativní a velmi lidský profesionál. Naše spolupráce s ním byla velmi rychlá a věcná. Jeho služby můžeme všem jen doporučit.

Kontaktní formulář

*
*
*
*
lname: fullname: fname: