RX FINANCE

Slova našich klientů

Vaše služby jsou zlaté, věřím ve vás a svou práci děláte skvěle. Neměl jsem absolutně žádný problém, takže rád vás budu kdykoliv ohledně financí doporučovat.

pro poradce: Irena Kobyláková

Dobrý den, rád bych poděkoval paní Petře Štroblové za skvělou spolupráci při prodeji rodinného domu. Kupující se snažil získat hypotéku u své banky, ale bez úspěchu. Jednalo se o komplikovaný případ, kdy se klient stěhuje ze zahraničí. Hypoteční úvěr se podařilo nakonec získat jen díky profesionální práci paní Štroblové. Pokud hledáte zkušeného hypotečního specialistu, bude pro Vás určitě výbornou volbou. Přeji ať se daří.

pro poradce: Petra Štroblová

Dobrý den, nevím jak se taková reference píše, ani jestli se píše na někoho nebo pro někoho, ale stejně se do něčeho takového pustím: tak za 1. je mi skoro 54 let, jedna manželka a tři děti, za 2. mám (měli jsme) dluh na hypotéce u Čs spořitelny, za 3. chodím do docela běžného zaměstnání a za 4. jsem si vymyslel (proti vůli choti) další hypotéku a obrátil se na rodinného finančního poradce a ten povídá: ,, milej Kubo, já už to nedělám, ale pošlu ti kontakt na senzační pani, která pro mě takovýhle věci dělá". A poslal mi kontakt na paní Zuzanu Bernasovou. Reagovala okamžitě a střelhbitě, vyzpovídala mě po telefonu, zadala srozumitelné úkoly, provedla mě všemi úskalími, leccos udělala za mne, hasila rozpáleného makléře a málem i manželku, byla stále pohotová a stále profesionálně věcně  a konstruktivně dobře naladěná. Takový hypoteční přítel na telefonu. Zkrátka moc a velmi veleděkuji a doporučuji všem všemi deseti.

pro poradce: Zuzana Bernasová

Dobrý den Ludmilko, s mužem jsme takhle seděli na zahradě a koukali na domeček.. A tak nám došlo, že nebýt Vás, tak ho vůbec nemáme 🤔 neuvěřitelně jste se snažila, aby vše klaplo a tímto bychom chtěli za všechno ještě jednou poděkovat.. Nicméně vím, že je to už dlouho, co jsme se ozvali naposledy, ale chtěli jsme Vám poslat nějaké fotečky z rekonstrukce.. Nevím, zda si pamatujete, jak to vypadalo uvnitř, ale nakonec jsme se rozhodli, že v zadní místnosti bude kuchyň a koupelnu jsme spojili s bývalou kuchyní, ale to zatím fotit nebudu, není tam nic poznat 😁 momentálně se pracuje na dřevěné přístavbě, která už tedy není dřevěná, ale zděná, dokončujeme zateplení a blížíme se do finále (zatím jen s tou přístavbou 😁), dole tedy posílám pár fotek.. Ještě se nám povedlo udělat v zadní místnosti balkonové dveře a zateplení na přední straně domu.. Přeji krásný, i když deštivý den 😍 S pozdravem Martina, Lukáš a Daník 😁

pro poradce: Ludmila Kožená

Doporučuji. Skvělý a profesionální přístup. Ochotný a lidský. S panem Sloukou spolupracuji několik let, vždy mým klientům nastavil tu nejlepší variantu financování. Poradil s investicí. Neváhejte se na něj obrátit.

pro poradce: David Slouka

Pan Slouka je velmi příjemný, v oboru se opravdu vyzná a má naprosto lidsky, normální přístup. Kdykoliv je potřeba, je ochoten se setkat, klidně i ve večerních hodinách. Pořadí, navrhne, do ničeho netlačí. Je to člověk na správném miste, jsme moc rádi, ze jsme na nej narazili a naše spolupráce rozhodne nekonči :)

pro poradce: David Slouka

S panem Horáčkem jsem zařizoval hypotéku na nemovitost v dostavbě, na zařízení financování byl časový tlak ze strany prodejce, ale pan Horáček vše popohnal a vše se skvěle stihlo. Zároveň jsem v tu dobu měl představu o co nejkratší fixaci, to mi pan Horáček velmi rychle rozmluvil a dnes mu za to děkuji. Mám fixaci na dalších několik let za krásnou sazbu. Pokud budu v budoucnu mít to štěstí a řešit koupi další nemovitosti, úvěr budu rozhodně řešit se stejným makléřem. Určitě se nejedná o referenci pro referenci, všechno proběhlo v příjemném duchu a s pocitem, že jsme v dobrých rukách. S výsledkem jsem skutečně spokojený.

pro poradce: Štěpán Horáček

Ráda bych poděkovala za služby Vaší společnosti speciálně panu Štepánu Horáčkovi s kterým jsme řešili úver pro bydlení. V první řade je pan Horáček profesionál v odboru. Informace, data které nám poskytoval od začátku naší spolupráce byli vždy presné a pravdivé. Obdrželi jsme komplexní řešení. S jeho pomocí jsme realizovali úvěr pro nákup 1 pozemku, výměnu 1 pozemku, nákup 2 pozemku a výstavbu rodinného domu Přesnost v poskytováni informací, přehled v bankovém sektoru a lidský přístup jsou silné stránky pana Horáčka.

pro poradce: Štěpán Horáček

Profesionální poradenství, vstřícný a lidský přístup. Doporučuji.

pro poradce: Jakub Rotrekl

Paní Ludmila mi pomáhala s koupí vlastního bydlení, všechno bylo pro mě nové, takže jsem měl stále plno otázek. Co nevěděla hned, to obratem zjistila. Navíc v mém případě bylo třeba jednat rychle z důvodu končící fixace úrokové sazby, ale to vůbec nebyl problém, věci se zdárně posouvaly vpřed i během víkendů. Vše včetně odhadů a pojištění se podařilo stihnout zajistit. Paní je velice sympatická, schůzky probíhaly v přátelském duchu. V každém okamžiku jsem věděl a stále vím, že stačí zdvihnout telefon a mám kompetentního člověka na pomoc.

pro poradce: Ludmila Kožená