RX FINANCE

Příjemci dat

V RX FINANCE spolupracujeme s partnery, kteří nám pomáhají s realizací účelů zpracování, jako jsou například vyhodnocování výkonnosti webu a reklam a/nebo doručování nabídek šitých Vám na míru. Níže jsou popsání všichni příjemci dat.


Adform AS
CFAR: 1008907095
Sídlo: Silkegade 3,B, DK-1113 København K

PLATFORMY
Adform
Platforma pro nákup RTB reklamy (nákup prostoru pro bannery v reálném čase formou aukce). Pomocí této platformy je možné bannery zobrazit na desítkách tisíc webových stránek z Česka i celého světa.


Facebook Ireland ltd.
Registrační číslo: 462932
Sídlo: 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2

PLATFORMY
Facebook Ads
Marketingová platforma, která umožňuje zobrazovat a cílit různé typy reklamních sdělení na sociální sítí Facebook a vyhodnocovat jejich úspěšnost. Při zpracování těchto dat vystupuje společnost Facebook Ireland ltd. v roli Správce a může tato data využít k účelům v rámci své samostatné činnosti.

Facebook Login
Nástroj pro autentizaci uživatelů na webu rbclub.cz prostřednictvím jejich účtu v síti Facebook. Umožňuje registraci i přihlášení prostřednictvím autentizačních údajů k účtu Facebook. Jedná se o nezbytný systém, bez kterého nemůže přihlášení přes Facebook správně fungovat.


Google Ireland ltd.
Registrační číslo: IE368047
Sídlo: Gordon House Barrow Street Dublin 4, D04E5W5 Ireland

PLATFORMY
Google Ads
Marketingová platforma, která umožňuje zobrazovat obsahové reklamní sdělení ve vyhledávací konzoli Google a vyhodnocovat jejich úspěšnost. Při zpracování těchto dat vystupuje společnost Google Ireland ltd. v roli Správce a může tato data využít k účelům v rámci své samostatné činnosti.

Google Analytics
Analytická platforma sloužící ke sběru dat o interakci uživatele s naším webem a analýze toho, jak uživatelé webové stránky využívají, jak se mezi nimi pohybují nebo odkud na ně přicházejí. Při zpracování těchto dat vystupuje společnost Google Ireland ltd. v roli Správce a může tato data využít k účelům v rámci své samostatné činnosti.

Campaign Manager 360
Marketingová platforma známá také jako Doubleclick. Umožňuje inzerentům zobrazovat a cílit obrazové reklamní sdělení v reklamní síti Google a následně vyhodnocovat jejich úspěšnost. Při zpracování těchto dat vystupuje společnost Google Ireland ltd. v roli Správce a může tato data využít k účelům v rámci své samostatné činnosti.

Google Tag Manager
Systém pro správu měřicích kódů na webových stránkách. Jeho princip je takový, že se na web umístí pouze jeden kód a poté se již prostřednictvím webového rozhraní vkládají jednotlivé měřicí kódy. Jedná se o nezbytný systém, bez kterého nemůže web správně fungovat.

Google Identity Platform
Nástroj pro autentizaci uživatelů na webu rbclub.cz prostřednictvím jejich účtu v síti Google. Umožňuje registraci i přihlášení prostřednictvím autentizačních údajů k účtu Google. Jedná se o nezbytný systém, bez kterého nemůže přihlášení přes Google správně fungovat.

YouTube
Platforma pro zprostředkování přehrání video obsahu. Umožňuje vkládat videa z platformy YouTube do webových stránek. Při zpracování dat uložených na zařízení vystupuje společnost Google Ireland ltd. v roli Správce a může tato data využít k účelům v rámci své samostatné činnosti. Vložením videa a jeho přehráním dochází k předávání dat a přizpůsobení chování přehrávače YouTube.


Hotjar ltd.
Registrační číslo: C65502
Sídlo: Dragonara Business Centre, 5th Floor, Dragonara Road, Paceville St Julian's STJ 3141

PLATFORMY
Hotjar
Analytická platforma pro vyhodnocení interakcí uživatele s webem pro optimalizaci zákaznické zkušenosti. Umožňuje anonymizované nahrávání návštěv nebo tvorbu heatmap.


Seznam.cz
IČO: 26168685
Sídlo: Radlická 3294/10, Praha 5 - Smíchov, PSČ 150 00, Czech Republic

PLATFORMY
Sklik
Marketingová platforma, která umožňuje zobrazovat a cílit obsahové reklamní sdělení ve vyhledávací konzoli Seznamu a na jejich webech a vyhodnocovat jejich úspěšnost.


TikTok Technology ltd.
Registrační číslo: 635755
Sídlo: Radlická 10 Earlsfort Terrace, D02 T380, Co. Dublin, Dublin, D02t380, Ireland

PLATFORMY
TikTok Ads
Marketingová platforma, která umožňuje zobrazovat a cílit video reklamní sdělení v aplikaci sociální sítě TikTok a vyhodnocovat jejich úspěšnost. Při zpracování těchto dat vystupuje společnost TikTok Technology ltd. v roli Správce a může tato data využít k účelům v rámci své samostatné činnosti.


Twitter International Company
Registrační číslo: IE503351
Sídlo: 1 Cumberland St S, Fenian St, Dublin 2, D02 AX07, Ireland

PLATFORMY
Twitter Ads
Marketingová platforma, která umožňuje zobrazovat a cílit různé typy reklamních sdělení na sociální sítí Twitter a vyhodnocovat jejich úspěšnost.


Unblu inc.
Registrační číslo: 4582227
Sídlo: Centralbahnpl. 10, 4051 Basel, Switzerland

PLATFORMY
Unblu
Systém, který umožňuje zprostředkování interakce mezi návštěvníkem webu nebo aplikace a operátorem prostřednictvím pasivního chatovacího okna.