RX FINANCE
Martin Pešek

Martin Pešek Majitel

Informace o poradci

V RX FINANCE mám na starosti rozvoj obchodní sítě, servis kanceláří RE-MAX ČR a vyhledávání nových příležitostí a produktů pro naše poradce. Financování nemovitostí se věnuji 22 let. Specializuji se na investiční nemovitosti a projektové financování developerských projektů.

  

Reference klientů

Michala Hořánka znám mnoho let, ještě z doby, kdy jsme spolu pracovali v Raiffeisenbank. Už jsem s ním řešila třetí hypotéku a je to takový náš rodinný hypoteční makléř :) Doporučuji, s nikým jiným už hypotéku dělat nebudu.

Pana Kalicova znám velmi dobře jako seniorního hypotéčního specialistu a jako realitní makléř jej neváhám doporučit svým klientům, abych měla jistotu, že vše proběhne v naprosté spokojenosti. Když došlo na moji vlastní potřebu řešit hypotéční úvěr a komplexní finanční záležitosti, nebylo pochyb, na koho se obrátit. Byl pro mne velmi důležitý nejenom samotný proces vyjednání úvěru s co nejmenší administrativní zátěži, ale post-prodejní přístup, kdy pan Kalicov i po roce, kdy došlo k realizaci samotného čerpání úvěru po kolaudaci nemovitosti, byl nápomocen a pomohl mi vše dotáhnout. Za mne jeden z nejlepších profesionálů ve svém oboru.

Spolupráce s panem Michalem Hořánkem při zajištění mého hypotečního úvěru byla nadstandartní nejen po profesionální stránce, ale hlavně i lidská. Vše proběhlo naprosto bez problémů a pro další úvěr bych si už nevybrala nikoho jiného než právě pana Hořánka.

Nebylo to jednoduché s našimi příjmy, dokonce jsme už od koupě téměř odstoupili, ale pan Hořánek vymyslel jak to celé udělat a předat do jiné banky, přestože nás předtím již naše vlastní banka zamítla. Nakonec se vše podařilo a jsme fakt rádi, že jsme to nechali na profesinála. Díky a budeme doporučovat :)

Kontaktní formulář

*
*
*
*
email: lname: fullname: