RX FINANCE
Ludmila Kožená

Ludmila Kožená Hypoteční poradce

Kontaktovat Ludmila Kožená je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 74528564.

Reference klientů

Dobrý den Ludmilko, s mužem jsme takhle seděli na zahradě a koukali na domeček.. A tak nám došlo, že nebýt Vás, tak ho vůbec nemáme 🤔 neuvěřitelně jste se snažila, aby vše klaplo a tímto bychom chtěli za všechno ještě jednou poděkovat.. Nicméně vím, že je to už dlouho, co jsme se ozvali naposledy, ale chtěli jsme Vám poslat nějaké fotečky z rekonstrukce.. Nevím, zda si pamatujete, jak to vypadalo uvnitř, ale nakonec jsme se rozhodli, že v zadní místnosti bude kuchyň a koupelnu jsme spojili s bývalou kuchyní, ale to zatím fotit nebudu, není tam nic poznat 😁 momentálně se pracuje na dřevěné přístavbě, která už tedy není dřevěná, ale zděná, dokončujeme zateplení a blížíme se do finále (zatím jen s tou přístavbou 😁), dole tedy posílám pár fotek.. Ještě se nám povedlo udělat v zadní místnosti balkonové dveře a zateplení na přední straně domu.. Přeji krásný, i když deštivý den 😍 S pozdravem Martina, Lukáš a Daník 😁

Paní Ludmila mi pomáhala s koupí vlastního bydlení, všechno bylo pro mě nové, takže jsem měl stále plno otázek. Co nevěděla hned, to obratem zjistila. Navíc v mém případě bylo třeba jednat rychle z důvodu končící fixace úrokové sazby, ale to vůbec nebyl problém, věci se zdárně posouvaly vpřed i během víkendů. Vše včetně odhadů a pojištění se podařilo stihnout zajistit. Paní je velice sympatická, schůzky probíhaly v přátelském duchu. V každém okamžiku jsem věděl a stále vím, že stačí zdvihnout telefon a mám kompetentního člověka na pomoc.

Spolupráci s paní Koženou při vyřizování hypotéky při koupi bytu hodnotím na výbornou. Je velice přátelská, ochotná a komunikativní. Bylo to příjemné jednání s profesionálním přístupem. Ještě jednou díky!

Kontaktní formulář

*
*
*
*
email: