RX FINANCE
Ing. Lenka Kosinová

Ing. Lenka Kosinová Hypoteční a pojišťovací poradce

Kontaktovat Ing. Lenka Kosinová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 88308758.

Informace o poradci

Činnost finanční poradkyně mě osobně i profesně naplňuje. Setkávám se s různými lidmi, pomáhám jim řešit jejich problémy, mnohdy funguji spíše jako zpovědník než poradce. Chci, aby moji klienti věděli, že se na mě mohou spolehnout a že tu jsem pro ně. Pro své klienty řeším hypotéky, spotřebitelské a podnikatelské úvěry, sjednávám investice a pomáhám vytvářet rezervy na důchod či předčasné splacení hypotéky.

  

Reference klientů

“Jako realitní makléřka s Lenkou spolupracuji již několik let a vždy je spolupráce na jedničku. Profesionalita, která se dnes jen tak nevidí. Je spolehlivá, rychlá, optimistická, občas dokáže i nemožné…”

“Především bych vám chtěla poděkovat za perfektní spolupráci. Hledala jsem vhodné slovo, abych zhodnotila vaši práci a slovo “perfektní” to myslím dostatečně vystihuje. Pomohla jste mi v těžké životní situaci a jste mi oporou i nadále. Vždycky jste našla nejvhodnější řešení situace (hypotéka, pojištění atd.). Vím, že se na vás mohu kdykoliv obrátit a hlavně spolehnout. Jste opravdový odborník a především skvělý člověk.”

“Paní Kosinovou mohu jedině všem vřele doporučit. Super přístup, srozumitelné a logické vysvětlení a jasné zdůvodnění. Našla mi banku s nejlepší úrokovou sazbou a nemusel jsem nikam běhat, nic zařizovat. Vše udělala za mě a ještě s úsměvem. Momentálně mi spravuje veškeré pojištění a vždy sama volá, když je potřeba nějaké změny či úpravy. Zkrátka naprostá spokojenost."

Kontaktní formulář

*
*
*
*
lname: email: fname: