RX FINANCE
Klára Nováková

Klára Nováková Hypoteční poradce

Kontaktovat Klára Nováková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 02363445.

Informace o poradci

Od roku 2013 jsem hypoteční makléřkou. Sleduji všechny možnosti hypotečního trhu v České republice a získané znalosti ráda předávám lidem dál. Chci zlepšit povědomí o hypotečním trhu a získat nejlepší hypotéku pro své klienty. Spolupracuji se všemi bankami na českém trhu a jejich podmínky pro získání hypotéky Vám ráda představím a u Vámi vybrané banky hypotéku vyřídím za Vás. Zjišťuji maximální výši hypotečního úvěru. Hledám cestu, jak hypotéku získat, i pokud Vám ji již nějaká banka neschválila. V bankách mám ověřovací pravomoc, a tak nemusíte navštěvovat pobočky bank, ale sejít se můžeme kdykoliv a kdekoliv. Hypotéku umím vyřídit také online. Umím vyjednat lepší úrokovou sazbu a podmínky v bance. Pro klienty pracuji zdarma a nad rámec běžné pracovní doby.

  

Reference klientů

Empatická a rychlá komunikace, vstřícnost a odborný přehled na vysoké úrovni. Vše proběhlo bez problémů. Byl jsem zcela spokojen.

Přístup naprosto skvělý, profesionální, rychlá a vždy vstřícná komunikace. Maximální spokojenost.

Paní Nováková je moc milá, vstřícná a ochotná. Vše mi vysvětlila a vyřídila neuvěřitelně rychle. Byla jsem spokojena velice.

Vysoce profesionální, nadmíru odborný a milý přístup. Paní Nováková je opravdovým hypotečním specialistou, vřele doporučuji všem žadatelům o hypoteční úvěr. Postará se o vše, prostě hypotéka bez starostí! Byl jsem spokojen na 120 %.

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fullname: email: