RX FINANCE
Jaroslav Klášterka

Jaroslav Klášterka Hypoteční poradce

Kontaktovat Jaroslav Klášterka je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 68407751.

Informace o poradci

Ve financích jsem již od roku 2006. Kladu důraz na komplexnost řešení jak z finančního pohledu (věnuji se zprostředkování hypoték, investičnímu poradenství i pojištění rizik), tak i z praktického pohledu ( právní řešení, využití zkušeností pro nastavení správného postupu, předvídavost, schopnost řešit problémy ). Každého klienta obsluhuji, jako bych obsluhoval sebe. Mým cílem je vždy spokojený klient, který chápe mou přidanou hodnotu a doporučuje mne ve svém okolí.

  

Reference klientů

Moc děkuji za skvělou spolupráci. Pan Jaroslav Klášterka byl velice ochotný, se vším pomohl, reagoval na maily rychle, což pro mě bylo důležité. Vyřízení hypotéky proběhlo podle plánu a bez starostí. Všem doporučuji.

S Jardou Klášterkou spolupracuji už 14let. Za tu dobu mi pomohl vyřešit všechny úvěry a nákupy, které jsem potřeboval. Díky jeho invenci a nasazení získám vždy to, co potřebuju a za to jsem mu neskutečně vděčnej. Vím, že pokud existuje řešení, Jarda ho najde. Mám v něj 100% důvěru a dnes už je naším rodinným finančním poradcem.

Dobry den p. Klasterka rada Vam oznamuji ze jsem si nastehovala do noveho bytu a jsem velmi a velmi spokojena. Musim Vam podekovat za profesionalni pristup a krasne provedenou praci. A chci aby jste vedel ze v Praze ted zije jedna stastna cizinka ktera je stastna hlavne diky Vam :) Jestli dovolite budu doporucovat Vas jako vyborneho hypotecniho poradce svojim znamym. Dekuji Vam jeste jednou a preji vsechno nejlepsi v praci a zivote.

Kontaktní formulář

*
*
*
*
email: