RX FINANCE
David Slouka

David Slouka Hypoteční, pojišťovací a investiční poradce

Kontaktovat David Slouka je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 09855696.

Informace o poradci

Každému klientovi se snažím vyjít maximálně vstříc. Zakládám si na dlouhodobé spolupráci a nikdy klienty do ničeho nenutím. Stále se snažím vzdělávat a posouvat své vědomosti, abych vždy svým klientům nabídl tu nejodbornější péči.

  

Reference klientů

Doporučuji. Skvělý a profesionální přístup. Ochotný a lidský. S panem Sloukou spolupracuji několik let, vždy mým klientům nastavil tu nejlepší variantu financování. Poradil s investicí. Neváhejte se na něj obrátit.

Pan Slouka je velmi příjemný, v oboru se opravdu vyzná a má naprosto lidsky, normální přístup. Kdykoliv je potřeba, je ochoten se setkat, klidně i ve večerních hodinách. Pořadí, navrhne, do ničeho netlačí. Je to člověk na správném miste, jsme moc rádi, ze jsme na nej narazili a naše spolupráce rozhodne nekonči :)

Spolupráci s panem Sloukou si nemůžeme vynachválit. Má výborný přehled jak o bankovních, tak pojistných produktech. V krátkém čase nám vyřešil refinancování hypotéky způsobem, který nám hypoteční poradce v bance nebyl schopen nabídnout. Pan Slouka nám tak ušetřil nemalé peníze, čas a starosti. Komunikace s panem Sloukou je vždy příjemná, má lidský přístup, vše srozumitelně a přehledně vysvětlí. S veškerými obdobnými záležitostmi se budeme obracet už jen na něj, protože víme, že nám vždy dobře poradí a určitě budeme jeho služby dále doporučovat.

Kontaktní formulář

*
*
*
*
phone: